Η αύξηση του μυϊκού όγκου είναι μια επέμβαση ενδυνάμωσης και εμπλουτισμού των μυών στην περιοχή της κοιλίας καθώς και τους μυς των δικέφαλων και τρικέφαλων. Η ενίσχυση γίνεται με ενθέματα σιλικόνης, χωρίς αλλοίωση της φυσική όψης των μυών και του δέρματος. Πραγματοποιείται με μέθη, είναι ανώδυνη, ενώ ο ασθενής επιστρέφει σε λίγες μέρες στις καθημερινές του ασχολίες. Το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό, σαν να έχετε γυρίσει μόλις από το γυμναστήριο.
ΑΥΞΗΣΗ ΜΥΪΚΟΥ ΟΓΚΟΥ
ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΜΥΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΥΣ ΤΩΝ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ ΚΑΙ ΤΡΙΚΕΦΑΛΩΝ.
ΜΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΣ