Μία μη επεμβατική λύση για να ανασηκωθεί το σχήμα του προσώπου και να φύγει η χαλάρωση και οι ρυτίδες. Γίνεται με υαλουρανικό οξύ στα σημεία που κρίνεται αναγκαίο για να δώσει αύξηση στα μήλα και στα μάγουλα. Το πρόσωπό σας αποκτά νεανική όψη και πλούσιο όγκο και σε συνδυασμό με bottox και laser είναι εξαιρετικά αποτελεσματικό. Μπορεί να επαναλαμβάνεται κάθε χρόνο για την συντήρηση του αποτελέσματος.
YΓΡΟ LIFTING
ΧΡΗΣΗ ΥΑΛΟΥΡΟΝΙΚΟΥ ΟΞΕΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΣΗΚΩΘΕΙ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΡΥΤΙΔΕΣ.
ΜΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ